Sponsorlu Reklamlar
Kuzey Güney 17. Bölüm Fragmanı
Kuzey Güney 17. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 10.726 kez izlenmiş.

Kuzey ile Zeynep arasındaki yakınlaşmaya Simay’ın şahit olması, onu yeni planlar yapmak için harekete geçirir. Önce sessiz kalmayı tercih eden Simay, bunun intikamını almaya kararlıdır. Zeynep, evli bir adam olan Kuzey’den uzaklaşmaya çalışmakta, Kuzey ise ona kendini nasıl ifade edeceğini bilememektedir. Zeynep’in Kuzey’in hayatında giderek daha önemli hale gelmesi, Cemre’yi de içten içe yaralamaktadır. İçinde bulunduğu şartlar, Cemre’yi istemeden de olsa bu ilişkide daha önemli bir noktaya getirir. Handan ile Simay arasında başlayan savaş, Simay’ın her fırsatta Handan’ın üstüne gitmesiyle şiddetlenir. Tekinoğlu Ailesi’nde başlayan gerginlik, geri dönüşü olmayan bir noktaya ulaşır.

Ali’nin evinde sessiz başlayan yılbaşı kutlaması, gece boyunca yaşanan sürprizlerle hareketli bir hale gelir. Sinaner şirketler grubundaki geceden sonra Zeynep, Kuzey’le burada ilk kez karşı karşıyaya gelir. Ancak bu sefer Kuzey’in eşi sıfatıyla Simay da oradadır ve kaçacak hiçbir yerleri yoktur. Kuzey’in kendini Zeynep’e ifade etme çabası, Cemre’nin gözü önünde gerçekleşir. Simay ise her fırsatta varlığını hatırlatmanın bir yolunu bulur. Kuzey’le arasındaki duvarları bir türlü yıkamadığını fark eden Simay, Güney’in de büyük gafından aldığı cesaretle Kuzey’le yüzleşir. Bu gerilime daha fazla dayanamayan Kuzey, ondan ayrılmak istediğini söyler. Kuzey en büyük zincirinden kurtulmak üzeredir. Kuzey, Zeynep’le yepyeni bir başlangıcın hayalini kurarken, Simay son kozunu oynamaya karar verir.

Sezonun iddialı dizilerinden Kuzey Güney yepyeni bölümüyle 4 Ocak Çarşamba akşamı KANAL D ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. sevgi der ki
  7 sene önce

  simay öldümü?
  zeynep le kuzey cok yakisiyorlar simay gerizekali gibi kuzey le evlendi

 2. ayten der ki
  7 sene önce

  yine cok heyecanli bir bolum olacak.

SEN DE YORUM YAP