Sponsorlu Reklamlar
Kurt Kanunu 1. Bölüm Fragmanı
Kurt Kanunu 1. Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.840 kez izlenmiş.

Ittihat ve Terakki Cemiyetine mensup olan bir grup, Kurtuluş Savaşi sonrasında gerçekleştirilmeye çalışılan yeni oluşumda kendilerini bir tarafa itilmiş ve dışlanmış hissederek Cumhuriyet tarihinin belki de en şaibeli olayı olan İzmir suikastina sebebiyet vermişlerdir. Bu olaydan habersiz olan ve kendini suikastin içinde bulan bir kişi vardir: Kara Kemal… Kendini izmir suikastinin içinde bulan, İstanbul’un sahibiyken sığınacak mekan bulamaz hale gelen ve güvenebileceği bütün kapıların yüzüne kapandığı Kara Kemal’in yaşadıklarını anlatan Kurt Kanunu’nun konusu kısaca şöyle:

Zamparalığı ile meşhur olan Abdulkerim, suikast ekibininde içinde bulundugu Gülcemal vapurundan son anda inen kadının Laz İsmail’in kapatmasi Balli Naciye olduğunu fark eder etmez Naciye’nin evinin yolunu tutar. Abdulkerim, Naciye ile gününü gün ederken, Baytar Rasim, Abdulkerim’i aramaktadır. Baytar Rasim, suikast ekibinden Ziya Hursit’in hukumetle bağlantı kurduğunu duymuş, durumun hemen Kara Kemal’e iletilmesi gerektiğini düşünmüştür. Ama işin garip tarafi, Kara Kemal’in hiçbir şeyden haberi yoktur..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP