Sponsorlu Reklamlar
Kurşun Bilal 9. Bölüm Fragmanı
Kurşun Bilal 9. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 610 kez izlenmiş.

Bilal, Haman örgütü ve yapısı hakkında ortaya attığı iddialardan dolayı istihbarat teşkilatı tarafından sorguya alınır. Örgüte dair resmi bir delil gösteremeyen Bilal zor durumda kalmıştır.

Mikroçipteki örgüt üye listesinin ortaya çıkması durumunda ellerine bir delil geçeceğini düşünen Bilal ve ekibi, elektronik devreler ve çipler konusunda bir dahi olan, aynı zamanda polise yardımcı olan Cihan isimli birinden yardım isterler. Cihan’ı izlemeye alan örgüt onun küçük kızını kaçırır ve tehditle çipteki bilgileri kendileri için bulmasını isterler. Bilal ve ekibi hem küçük kızı kurtarmak hem de çipteki ölümcül listeye ulaşmak için tehlikeli bir operasyona girişirler.

Bu arada Bilal ve Sedef aşkı üzerine sürpriz karabulutlar çökecektir. Sedef ile ilgili yaşadıklarından dolayı kontrolünü kaybeden Bilal’i ölümcül bir tuzak beklemektedir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP