Sponsorlu Reklamlar
Kurşun Bilal 4. Bölüm Fragmanı
Kurşun Bilal 4. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 740 kez izlenmiş.

Çıyan tuzak kurarak etkisiz hale getirdiği Bilal’i öldürmekten vazgeçer ve kardeşini öldüren Bilal’e olan kinini, çok farklı şekilde tatmin etmeye kararlıdır.Bu arada trajik ve ürkütücü bir İstanbul cinayeti daha Kurşun Bilal’in yardımıyla çözülmeyi bekler. Kendisinden 30 yaş küçük bir kadınla evli olan Necati Poyraz isimli otel sahibi, bir işadamı evinde ölü bulunur. Bilal, şüphe halkasına giren herkesi kendi yöntemiyle sorgular ve olay yerinde bulduğu bir Akik taşına gizlenmiş şifreyle cinayetin beklenmeyen sonunu ortaya çıkarır. Yüzüne olan yabancılık ve beyin aktivitelerinde ölüler dünyasına olan yakınlık Bilal’e yakında olacakların daha ilk adımıdır. Çıyan gerçek kimliği ve karanlık yönü ile Bilal’e yeni oyunlar hazırlayacaktır.

Kurşun Bilal yepyeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 8 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP