Kullanım Rehberi

Fragmanlar.Org Kullanım Rehberi sayfamıza hoşgeldiniz..

Fragmanlar.Org’u sizler için kullanımı çok kolay bir platform haline getirdik.. İlgili bölüme ait en fazla 7 fragmanı ve 1 özel klibi aynı sayfadan takip edebiliyorsunuz. Eğer fragman yayınlanmamışsa, sadece özel klip varsa, klip’in hemen üstünde uyarı yazısı göreceksiniz.. Bu uyarı fragmanın henüz yayınlanmadığını, yayınlanır yayınlanmaz platforma ekleneceğin göstergesidir.

Sitemizden PC’nizle, MAC’ınızla ve akıllı cihazınızla (Android, Ihone, Ipad vs.)  sorunsuz fragman izleyebilirsiniz. Fragmanları sorunsuz izleyebilmek için sisteminizin Flash Player‘ın son sürümüne sahip olduğundan emin olunuz… Flash Player tamamen ücretsiz olup, kendi Türkçe sitesinden başlığa tıklayarak indirebilirsiniz..

Fragman tab sistemi (Fragman 1, Fragman 2, Fragman 3, Özel Klip vs..) güncel tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışabilmektedir. Sadece internet explorer’ın eski sürümlerinde diğer fragmana tıklasanız bile önce çalıştırdığınız fragmanın sesini duyabiliyorsunuz. Bu sebepden dolayı size interneti daha hızlı dolaşabileceğiniz Google Chrome ‘u tavsiye ederiz..

Sizlerden ricamız sitemizde eksik ya da hatalı gördüğünüz alanları İletişim sayfamızdan bizlere bildirmenizdir..

Bizi Türkiye’nin bir numaralı fragman sitesi yapan siz değerli kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.