Sponsorlu Reklamlar
Küçük Sırlar 26. Bölüm Fragmanı
Küçük Sırlar 26. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 804 kez izlenmiş.

Küçük Sırlar 26. bölümüyle 24 Ocak Pazartesi akşamı STAR’da..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. KÜÇÜK SIRLAR HAYRANI der ki
  8 sene önce

  merhaba ikinci defa yorum yazıyorum herkeze tekrar merhaba.ben buraya sadece biraz konuşmak için yazıyorum umarım anlarsınız.

  bence bu dizi çok ileri gidiyor.düzgün bir sıra içinde gitmeli.
  ve biraz da komik yanları olmalı nasıl kavak yellerine güven geldiyse işte onun gibi burayada bir komiklik elmesi gerekiyor.

  ayrıca su’nun bir karar vermesine yogunlaşın sürekli arar değiştirirse su değil dizi yıkılacak.

  ayşegüle gelince bir arkadaşa ihtiyacı var onunda bir arkadaşa ihtiyacı var değl mi? yani ktlk yapmasına yardımcı olcak i,şte boyle tek başına yapınca bir tuaf oluyor.sanki yapamaz gibi geliyor.

  çet de kendini kontrol etmeli dizi de bir anlamı yok robot gibi hiç komik de değil.bu dizimi cadı kazanı mı belli değil.

  senaryo yu yazanlar değişsin bu davranışlar kotü.her seferin de kötü şeyler oluyo her seferin de bir kargaşa azıcık da normal bir dizi olsun yani .

  ali de saçmalıyor hem arzuyu kırıyo sonrada gel barışalım diyor bu ne saçmalık artık dizi izlenemez hale geldi geçenlerde iyiydi ama şimdi bir tuhaf oldu hiç birşey yerli yerinde değil llütfen birazcık dikkat edelim.

  arkadaslar kırısı olduysam çok özür dilerim. iddiacı olduysamda lütfen affedim bende burada sadece fikirlerimi soylemek istedim.

SEN DE YORUM YAP