Sponsorlu Reklamlar
Küçük Sırlar 23. Bölüm Fragmanı
Küçük Sırlar 23. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 680 kez izlenmiş.

Küçük Sırlar 23. Bölüm Fragmanı fragmanlar.org sitesinde… Dizinin yeni bölümü 27 Aralık Pazartesi akşamı yayında.

Su ve Demir, Emre ve Şebnem’in nikahının kıyılmasından habersiz, ayrı ayrı parti salonuna giderler. Demir bildiklerni söylediği takdirde annesi için daha iyi mi yoksa daha kötü mü olacağına karar vermeye çalışır.

Ali ve Ceyla’nın kurdukları oyununun bedeli ikisine de pahalıya patlar. Arzu’nun bebeğine bir şey olursa ikisi de çok büyük vicdan azabı çekecektir. Arzu’nun tek derdi bebeğe zarar gelmemesidir.

Biricik olanlar yüzünden Ali’yi suçlar ve Arzu’yu onunla bir araya getirmemek için elinden geleni yapar. Ali ise Arzu ile görüşmekte ısrarcıdır. Arzu’ya giden yolu ona Ceyla açar.

Çetin Su’yu kendisine bağlamak için bir şey yapmak zorunda olduğunu hissetmektedir. Su’yu bir aile yemeğine çağırır ve Ömer Su’yu çok sever. Çetin bu buluşmanın Demir ve Su’yu kendi elleriyle bir araya getireceğinden habersizdir.

Çetin yılbaşı organizasyonunu yüzüne gözüne bulaştırır. Oteli sıkıntıya sokacak bir yanlışlık yapar. Ömer bu durumda yeni gözdesi Demir’i devreye sokar. Çetin bu durum karşısındakş kızgınlığını üzerinden atamamışken Ömer Su’nun Demir’e yardım etmesini istediğini söyler.

Yılbaşı günü otelin balo salonunda herkes bir aradadır. Gecenin sonu için Çetin’in Su’ya bir sürprizi vardır. Ama asıl sürprizi Su ve Demir yaşar.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP