Sponsorlu Reklamlar
Küçük Kadınlar 115. Bölüm Fragmanı
Küçük Kadınlar 115. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 522 kez izlenmiş.

Ali evliliğini kurtarmaya çalışırken çok daha büyük bir hata yapar. Armi’nin Gaye ile başı dertteyken Cansu ise 2 kez baygınlık geçirir.

Eylül’nün parmağındaki yüzüğü çıkarıp atması Ali’yi derinden etkiler. Bade,Eylül’ü yumuşatmaya çalışırken,Umut da Ali’ye destek olmaya çalışır.Ancak ikilinin arasını düzeltmek sanıldığı kadar kolay değildir. Cansu ise okulda birden bire bayılır.Hemen kendine geldiği için bayılmayı önce ciddiye almazlar. Fakat 2.kez aynı şekilde bayılınca hastane götürülen Cansu orada tetkikden geçirilir. Gündüzleri çalıştığı lokantada Ragıp’a rastlayan Yeliz, bunun tesadüf olmadığını anlar ve ona ağzına geleni söyler. Gaye’nin açtığı dava ile ilgili Ali ile konuşmaya giden Armi Eylül ile durumlarını öğrenince kendini iyice suçlu hisseder. Eylül ile konuşmaya giden Armi,onu yumuşatmayı başaramaz. Bunalıma giren Ali ise Umut’un ısrarı ile dışarı kafa dağıtmaya giderler. Ancak çok içki içen Ali durumları düzeltmek isterken daha da büyük bir hata yapar. Eylül ile Ali’nin evliliği giderek uçuruma doğru sürüklenmektedir. Öte yandan her şeyden habersiz olan Cansu ile ilgili hastaneden gelen haberler de iyi değildir.

Yayın Tarihi: 5 Şubat Cumartesi
Yayın Saati: 20:00

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP