Sponsorlu Reklamlar
Küçük Ağa 1.Bölüm Fragmanı
Küçük Ağa 1.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.122 kez izlenmiş.

Küçük Ağa 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Küçük Ağa ilk bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Kanal D’nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal’ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik’in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul’un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi’nin yaptığı Küçük Ağa, 28 Ocak Salı akşamı 20.00’de Kanal D’de başlıyor.

Küçük Ağa Konusu:
İstanbul’un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sanem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır.

Sanem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Çok önemli projelere imza atmıştır.

Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. sinem özcan der ki
    5 sene önce

    çok komik, çok güzel.

  2. sebahanim der ki
    5 sene önce

    cok beyendim . çok komik ve tatlı bi dizi. hele o çoçuk var ya zekasıyla öldürür. inşallah izleyici rekorunu kırır. başarılar

SEN DE YORUM YAP