Sponsorlu Reklamlar
Krem 14.Bölüm Fragmanı
Krem 14.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.108 kez izlenmiş.

Krem 14.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Krem 14.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta sitemizdeki yerini almıştır..

Krem yeni bölümüyle 2 Aralık Pazar akşamı Atv ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Losyonun formülünü elde etme çabasında olan Sanem ve Pelin’in bu girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır.

Hayal meyal Sanem ve Pelin’in konuşmalarını hatırlayan Aslı ise, ikisinden de intikam almak ister. Kendi formüle ettiği losyon yerine başka bir krem yaparak verir. Farklı bir etkisi olan krem Sanem ve Pelin’e zor durumlar yaşatacaktır.

Diğer taraftansa, Resul’le yıldızı bir türlü barışmayan Fadik, bir anda karşısında dedesini bulur. Beklenmeyen anda çıkıp gelen Muzaffer Bey, Mehveş’in hayatında çoktandır unuttuğu yeni heyecanlara neden olur.

Yaşadıklarından sonra Onur, Rüya’yı alarak yalnız kalabilecekleri şehir dışında, bir otele götürür. Bunu öğrenen Sanem ve Pelin peşlerine takılırken, beklenmedik bu “tatilden” rahatsız olan Rüya Sarp’ı arar. Onur’la yalnız kalmaktan çekinmekte ve tedirgin olmaktadır. Sanem, Pelin ve Sarp’ın yanı sıra Faruk’un da çıkıp gelmesi her şeyin iyice karışmasına neden olur. Bütün bu karmaşanın içinde Rüya’yla yalnız kalmayı başaran Onur, şimdiye kadar söyleyemediklerini dile getirir. Karanlık bir odada duygularını ifade ederken ışıkların yanmasıyla, karşısında Aslı’nın olduğunu görür. Onur şoke olurken, Aslı ne yapacağını bilemez halde kalakalır.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. betül yılmazer der ki
    6 sene önce

    bencede güzel bidizi

  2. serife der ki
    6 sene önce

    bence çok güzel bir film saçma diyorlar ama yinede güzel.

SEN DE YORUM YAP