Sponsorlu Reklamlar
Krem 12.Bölüm Fragmanı
Krem 12.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 8.698 kez izlenmiş.

Krem 12.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Krem 12.Bölüm Fragmanı kaliteli formatta sitemizdeki yerini almıştır..

Krem yeni bölümüyle 18 Kasım Pazar akşamı Atv ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Aslı ve Onur’un baş başa geçirdikleri gecenin finali ikisinin de istemediği şekilde sonlanmıştır. Magazin habercilerine yakalanmalarının yankıları, farklı tepkilere neden olacak gibidir.

Bir taraftan Aslı’nın annesi ve Mehveş.. Diğer taraftansa Onur’un yaşananlardan sonra sergileyeceği tavır merak konusudur. Aslı üzerinde çalıştığı losyonu tamamlamış ve lansmanı yapılacakken magazin basınında çıkan haberleri gören Fikret, kızına işe gitmeyi yasaklar.

Planları suya düşen Sanem’in, Pelin’le kurduğu ortaklıktaysa işler karışacak gibidir… Hasan’ın devrettiği şirketin batık olduğunu bilmeyen ikili, kendilerini yeni bir çekişmenin içinde bulurlar. Müdür koltuğunda kim oturacaktır?.. Sanem mi yoksa Pelin mi?

Onur losyonun tanıtımı için, Adaman Kozmetik olarak hazırlıklara başlamıştır. Aslı’ysa annesinin koyduğu evde çıkma yasağından kurtulma çabasındadır.. İlk önce Sarp’tan yardım ister.. Kaçmak tek kurtuluştur.. Ama başaramaz. Sonrasındaysa Mehveş, Aslı’nın yardımına yetişir.. “Eyüp Sultan Hazretlerine gidelim.. Başımızda bin türlü musibet var kızım..” diyerek Fikret’i alıp gider.. Bu durumu fırsat bilen Aslı, hazırlanıp lansmana yetişir.. Onur’un kendisine başarı hediyesi olarak verdiği kolyeyse yaşanan bütün olumsuzları unutturur. Diğer taraftaysa Aslı’nın evden kaçtığını öğrenen Fikret kızının başarısını görünce tavrını değiştirir.. Ancak hiç kimsenin beklemediği anda yaşanan olaylar, hayal kırıklığı ve umudu beraberinde getirir.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. hande der ki
    6 sene önce

    boyle yapsaniz : asli kilo vermeye calisiyo 2 bolum sona ince bir kiz olsun ve ruya oynamasin

  2. aylin der ki
    6 sene önce

    çok güzel bir dizi :)ben aslıyı çok seviyorum rüya hiç olmasın… :)

SEN DE YORUM YAP