Sponsorlu Reklamlar
Kırık Midyeler Fragman
Kırık Midyeler Fragman
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 1.006

Mardin’ın fakir bir köyünden İstanbul’a çalışmaya gelen iki genç akraba çocuğu Hâkim ve Faysal’ın amacı Almanya’da yaşayan amcaoğulları Salim’in yanına gitmek için para biriktirmeye kararlıdırlar. Fakat İstanbul’da tutunmak ve üstüne üstlük yurt dışına çıkacak parayı biriktirmek sandıkları kadar kolay değildir.

Bu kentte yaşayan hemen hemen tüm Mardinlilerin yaptığı gibi midyecilik işine girerler fakat umdukları kadar kolay para kazanamazlar; kaldıkları üçüncü sınıf pansiyona bile çok borçları birikir. Pansiyon sahibi kurt Cevat iki gencin saflığını ve çaresizliğini fırsat bilerek onları borçlarına karşılık kendi pis işlerinde kullanmaya başlar. Bu arada da Almanyay’ya yazdıkları hiçbir mektuba cevap alamazlar. Bu arada aynı pansiyonda kalan Boşnak Medina ile kızı Elma da hayatlarını zor kazanırlar üstelik Elma kalbinden rahatsızdır.

Hâkim pansiyonda kalan bir grup kaçak Nijeryalı ile yurtdışına kaçma planları yaparken, Medina’nın bir anda ortadan kaybolması ikisinin de planlarını altüst edecektir.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP