Sponsorlu Reklamlar
Kayıp Şehir 1.Bölüm Fragmanı
Kayıp Şehir 1.Bölüm Fragmanı
4 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.237 kez izlenmiş.

Kayıp Şehir 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Kayıp Şehir 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.. İyi seyirler dileriz..

Kanal D’nin sır gibi sakladığı Kayıp Şehir 14 Eylül Cuma akşamı başlıyor. Kayıp Şehir, İstanbul’un arka sokaklarında yaşanan, yoksulluğun sebep olduğu insanlık trajedilerini, kadınların, çingenelerin, travestilerin, hatta siyahların uğradığı ayrımcılığı, işçi ile emekçi sorunlarını ve sokak çocuklarının şiddet dolu dünyasını farklı bir dille gözler önüne seriyor. Hikayenin odağında Karadenizli Toptaş Ailesi var Ve bütün bunların odak noktasında da, mahalleye yeni gelen Toptaş Ailesi yer alıyor. Toptaşlar birbirine bağlı ve güçlü, tipik bir Karadeniz ailesidir. Bu ailenin ilk acı kaybı Meryem’in eşini, çocukların ise sevgili babalarını kaybetmesiyle başlar. Meryem ansızın 5’i erkek, biri kız 6 çocuğuyla dul kalır. Üstelik 80 yaşına merdiven dayamış kayınpederi de onlarla birlikte yaşamaktadır. 6 kardeşten en büyükleri İsmail 25, deli dolu bir çocuk olan İrfan 23, sorumluluk sahibi Kadir 22, tek kız çocuğu olan Seher 18, okumayı hiç sevmeyen Sadık 16 ve en küçükleri Hakan ise 8 yaşındadır. Üst üste yaşanan felaketler ve beklenmedik olaylar Toptaş Ailesi’ni yavaş yavaş zorunlu göçe doğru iter. Apar topar İstanbul’a gelen aile, hepsinden önce bu büyük şehre gelmiş olan büyük oğul İsmail’in evine sığınılar. “Kayıp Şehir”, Toptaş Ailesi’nin hayatta kalma mücadelelerini anlatırken, aynı zamanda İstanbul’un arka sokaklarında hayata tutunamamış insanların yaşadıkları dramı da ekrana getiriyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Gökçe Bahadır (Aysel), Nik Xhelilaj (Kadir), İlker Kaleli (İrfan), Nazan Kesal (Meryem), Elifcan Ongurlar (Seher), Tugay Mercan (İsmail), İhsan Berk Aydın (Hakan), Ahmet Mekin (İsmail Dede) gibi isimler yer alıyor..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Nurgül der ki
    7 sene önce

    Bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorum..:)))

SEN DE YORUM YAP