Sponsorlu Reklamlar
Kavak Yelleri 150. Bölüm Fragmanı
Kavak Yelleri 150. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
8 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.535 kez izlenmiş.

Güven, Efe’den hesap sorar ve onu yalancılıkla suçlar. Efe sırrını saklamakta zorlanır. Güven, Efe’nin hastalığını öğrenecek mi? Efe ile Aslı’nın birlikte olduğu haberini diğerleri de duyarlar. Herkes şaşkındır. Bu arada Efe, Aslı’ya bir sürpriz yapmaya hazırlanır. Ancak Efe’nin hastalığı yeni bir aşamaya geçmiştir.
Deniz, Özge’den kurtulduğunu düşünürken, Özge soluğu her an onun yanı başında alır. Mine ise, Lerzan’ın tavsiyesi sonucunda önemli bir karar alır. Bu karar Deniz’i de ilgilendirmektedir. Deniz ile Mine, bebeklerinin cinsiyetini öğrenirler. Bu müjdeyi aldıkları sırada Deniz’in aldığı bir haber, ikilinin mutluluğunu yerle bir eder. İçi kan ağlasa da Güven ayakta durmaya çalışır ve kendisini işine verir. Fakat Güven baktığı her yerde Aslı’yı görmektedir. Güven artık konakta kalamayacağını düşünür ve önemli bir karar vermenin eşiğine gelir.
Hastalığı Efe’nin önündeki en büyük engel haline gelir. Efe, Aslı’ya hazırladığı sürpriz için hiç beklenmeyen bir isimden yardım alır. Aslı’nın bu sürpriz karşısında dili tutulur.

Kavak Yelleri 150. bölümüyle, 19 Şubat Cumartesi akşamı KANAL D ekranlarında olacak..

Eklenme Tarihi:
8 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. lara der ki
  8 sene önce

  ben bu diziyi efe için izliyorum.Güven gelmeden önce hiç kaçırmazdık sonra güven geldi dizi bozuldu heycan kaçtı. efe ölmesin yoksa izlenmez bu dizi

 2. ayşe der ki
  8 sene önce

  artık diziden çok sakıldım aslıla efe birbirine aşık olsun güven hep işi bozuyo hiç güzel olmuyo dizi saçmalamaya başladı artık yakında izlemiycem

 3. esra der ki
  8 sene önce

  bence efeyle güven birlikteyken film güzel oluyor ama asıl heycanı yaradan sarp apak oluyor bu yüzden filmden çıkmamalı ve inşallaaaaaah çıkmaz çıkarsa eminim reytingler düşecektirr….

 4. BERK der ki
  8 sene önce

  Saçma saçma konuşmayın zeynep ve buket çoğu izleyici bu diziyi Daghan için izliyo..

 5. gizem der ki
  8 sene önce

  Buket boş konuşma Derya haklı

 6. buket der ki
  8 sene önce

  DERYA BOŞ KONUŞMA ZEYNEP HKLI

 7. zeynep der ki
  8 sene önce

  efe geldi filmin heycanı bitti.he diyecekler ki zaten efe eskiden dizide vardı.sonra geri geldi diziye eski heycanı veremedi.bence eger sarp apak diziden çıkarsa dizininanlamı kalmaz.sarp apak bitanesin sennnnnnnnnn daghan da kimmiş………..

 8. DERYA der ki
  8 sene önce

  efe geldi diziye heyecan aşk geldi güven de iyi di ama efe kadar olamaz

SEN DE YORUM YAP