Sponsorlu Reklamlar
Karınca Kapanı Fragman
Karınca Kapanı Fragman
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 3.133

Karınca Kapanı Fragman yayınlanmış ve üstün görüntü kalitesiyle Karınca Kapanı Fragman sitemizdeki yerini almıştır.. Fırat Tanış, Cüneyt Uzunlar ve Neslihan Yeldan gibi isimlerin başrollerinde olduğu film 9 Mayıs 2014 tarihinde vizyonda olacak.. Keyifli seyirler dileriz..

Güven (Cüneyt Uzunlar), ülkenin en büyük holdinglerinden birinin sahibidir. Başta inşaat olmak üzere birçok alanda yatırımları bulunan Güven Sarıselimoğlu, holdingi ile ülkeyi olduğu gibi evini de yıkıcı, parçalayıcı bir sevdayla idare etmektedir. Güven’in eşi olan Münevver Sarıselimoğlu (Neslihan Yeldan) aile içi şiddetin kurbanıdır. Aile itibarı zedelenmesin diye kocası tarafından göz hapsinde tutulan Münevver, yine şiddet gördüğü bir günde çocuğunu düşürür. Münevver intikam arzusu ile yanıp tutuşurken eski bir hesaptan ötürü Güven’e kin duyan bir mafya babasından, Galip’ten (Fırat Tanış) yardım ister. Münevver ile Galip, Güven’in karısına olan düşkünlüğünü kullanarak bir plan yapar. Galip kendisinin ve Münevver’in intikamını almak için Güven’in ofisine gider ve o gece sadece üçünün değil tüm ülkenin kaderini değiştirecek bir hesaplaşma yaşanır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP