Sponsorlu Reklamlar
Karakol Tanıtım Fragmanı
Karakol Tanıtım Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 860 kez izlenmiş.

İçişleri Bakanlığı, özellikle büyük şehirlerde artan suç oranını önleyebilmek için yeni bir proje geliştirir. Proje kapsamında, emniyet teşkilatının dışından seçilmiş yetenekli kişilerden oluşan, bazı özel yetkilerle donatılmış birimler oluşturulacak ve bu birimler şehrin suç oranı en yüksek bölgelerinde bulunan karakollara yerleştirilerek suçla mücadelede aktif olarak kullanılacaklardır.

Bazı bakanlık yetkililerince hararetle desteklenen proje bazıları tarafından da eleştirilir. Projeyi destekleyen taraf suçla mücadelede bu birimlerin kullanılmasının büyük yarar sağlayacağını savunurken, diğer taraf özel yetkilerle donatılmış kişilerin zaman içinde suça bulaşacağını savunur.

Bunun üzerine bakanlık yeni proje için bir pilot uygulama başlatır. İstanbul’un suç oranı en yüksek bölgesinde bir Karakol belirlenir. Bu karakola “operasyon timi” adı verilecek olan özel birim yerleştirilecek, belirlenen süre sonunda timin başarısı değerlendirilerek projenin Türkiye genelinde uygulanıp uygulanmayacağına karar verilecektir.

İçişleri Bakanlığı’ndaki bir yetkili, projenin başına Reşat adında bir polisi getirir. Reşat, suçla mücadelede gösterdiği önemli başarılardan dolayı teşkilatın yüz akı olmuş, ancak bir dönem ismi yasadışı olaylara karıştığı için kızağa çekilip beklemeye alınmış bir polis memurudur. Adına açılan davaların düşmesinden sonra İçişleri Bakanlığı’nın “pilot uygulamayı” hayata geçirmesi için görevlendirilir. Ekibini kendi kurar. (Ekip ilk olarak polis memurları Aykut, Murat ve İsmail’den oluşmaktadır. Fakat İsmail’in öldürülmesi sonunda yerine devriye polisi olan Ayşe geçecektir.)

Çok yakında Show Tv’de başlayacak olan Karakol dizisinin tanıtım fragmanı çıktı. Dizinin güçlü oyuncu kadrosunda Seda Akman, Zeynep Eronat, Ekin Türkmen, Müge Boz, Mustafa Avkıran, Mahir İpek, Levent Özdilek, Güray Kip rol alacak. Dizide Akman devriye ekibi Ayşe, Eronat Cinayet Masası polisi Leyla, Türkmen hayat kadını Songül, Boz devriye polis memuru Nesrin, Avkıran Asayiş Büro Amiri Metin, İpek ile Özdilek polis müfettişini canlandıracak.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP