Sponsorlu Reklamlar
Karagül 7.Bölüm Fragmanı
Karagül 7.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 17.352 kez izlenmiş.

Karagül 7.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Karagül 7.Bölüm Fragmanı herkesten önce izleyebilmek için bizden ayrılmayınız..

Karagül yeni bölümüyle 10 Mayıs Cuma akşamı 20.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 7.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    6 sene önce

    7. Bölüm Özeti;Narin’in Murat’ın imam nikâhlı karısı olduğunu öğrenen Ebru şoka girer. Kendine geldiğinde geçmişin muhasebesini yapıp, bu sırrı bilenleri hesaba çeker. Bir an önce çocuklarıyla birlikte konaktan ayrılmayı düşünen Ebru İstanbul’daki yakın dostlarından kalacak yer için yardım talep eder. Ada kürtaj için bir yol bulmuştur, bir plan kurup Maya’dan yardım ister. Melek’le buluşmak için Savaşan’a giden Recep’i orada bir sürpriz beklemektedir. Planı maksadına ulaşan Özlem, Narin’i daha da zor durumda bırakmak için Kendal ve Narin’le ilgili olan şüphesini konaktan biriyle paylaşır. Ayşe’yle yakınlaşan Baran ilk defa Ayşe’yle bir sırrını paylaşır. Ada ve Maya hastanede bir sürprizle karşılaşırken, Ebru’nun konaktan ayrılma kararı beklenmedik sonuçlara yol açar.

  2. seseses der ki
    6 sene önce

    amanın işler iyice karıştı.bugidişle ebru baranla ilgili gerçekleri öğrenecek.tabi baranda annesinin narin değil ebru olduğunu

SEN DE YORUM YAP