Sponsorlu Reklamlar
Karagül 39.Bölüm Fragmanı
Karagül 39.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.189 kez izlenmiş.

Karagül 39.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır.. Karagül yeni bölümüyle 28 Mart Cuma akşamı 20.45’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 39.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  özet;Ebru gelen mektupla sarsılıyor. Kendal’ın karşısına geçip bunun hesabını sorarken yanında Baran ve Fırat’ın da olması Kendal’ı iyice köşeye sıkıştırıyor. Bu durum, Ebru’nun giderek …şüphelerinin esiri olmasına ve yine başta Kadriye olmak üzere konaktaki herkesin tepkisini alacak bir adım atmasına sebep oluyor.
  Diğer yanda Özlem, yaşadıklarının ağırlı ile daha fazla başa çıkamayıp, zor anlar yaşıyor. Artık güvenebileceği ve inandığı kimse kalmamışken hiç beklemediği bir el Özlem’e uzanıyor.
  Narin, Fırat’ın Ebru’ya karşı olan aşkına, karşı duramayacağını anlıyor ve bu gerçeğe kendini alıştırmak zorunda olduğunu fark ediyor. Narin, Oğuz’un ona yaptığı teklifi ciddi şekilde düşünmeye başlıyor.
  Maya, Turiste yolladığı mektuba hala cevap gelmemiş olmasının üzüntüsünü yaşarken; Baran, Ada ve Serdar’ı beraber görünce sinirlerine hâkim olamıyor. Ada ve Baran arasında yaşanan kriz yine konakta yüreklerin hoplamasına neden oluyor. Ebru ve Ada, Baran’ın verdiği tepkiyi şaşkınlıkla karşılarken; bu durum Narin ve Baran’ın kaybettikleri yakınlığı geri kazanmaları için adeta bir fırsat oluyor.
  Özlem, yaşadığı travmanın etkileriyle Kendal’a karşı kurduğu oyunu düşündüğünden daha erken başlatıyor. Artık Şamverdi konağı farkında olmasa da çok büyük bir oyunun içine giriyor

SEN DE YORUM YAP