Sponsorlu Reklamlar
Karagül 35.Bölüm Fragmanı
Karagül 35.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.074 kez izlenmiş.

Karagül 35.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül son bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle 28 Şubat Cuma akşamı 20.45’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 35.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    5 sene önce

    özet;Ebru karşısına çıkan adamlarla baş etmeye çalışırken, Fırat yardıma koşar. Fırat’ın Ebru’ya olan aşkı bu sefer onu çok ciddi problemlerle karşı karşıya bırakır. Kendal’ın Ebru için hazırladığı plan hiç tahmin etmediği sonuçlar doğurur. Fırat’ın başına gelenler konağa bomba gibi düşer. Ebru konaktakilere karşı tek başına ayakta durmak zorundadır. Baran Kendal’ın söylediklerine anlam vermeye çalışır ve Narin’e ne demek istediğini sorar. Sırrının altında kaybolan Narin, Baran karşısında iyice sıkışır. Ada başlarına gelecek felaketten habersiz, Serdar’a olan aşkını yaşarken; diğer tarafta Maya farklı duygular yaşamanın heyecanındadır. Ebru Fırat’ı kurtarmanın yollarını ararken, asıl kâbusun içine kendi düşer.

  2. fragmanlar der ki
    5 sene önce

    Medcezir ile aynı günde yayınlanması sebebiyle izleyemediğim , güzel bir dizi.

SEN DE YORUM YAP