Sponsorlu Reklamlar
Karagül 34.Bölüm Fragmanı
Karagül 34.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.238 kez izlenmiş.

Karagül 34.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül son bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Şubat Cuma akşamı 20.45’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 34.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  özet;
  Kendal ve Baran arasında ipler kopma noktasına gelir. Baran amcasıyla olan hesabını bu kez kesin olarak kapatmayı kafasına koymuştur. Kendal belki de ilk defa sona geldiğini… hisseder ve ağzından çıkan kelimeler, Baran’ın silahından çıkacak kurşunları karşılayacak kadar güçlüdür. Bu sözler zaten durulmayan suları bir kez daha dalgalandırır.
  Ada ve Serdar kopan fırtınadan habersiz aşklarının adını koyarken, Maya sessiz sedasız aşkını duygularıyla besleyip büyütmektedir.
  Sibel ve Baran’ın sırrının ortaya çıkması ile birlikte Sibel ve Ayşe için hem konak tarafında, hem de abla kardeş arasında karar vakti gelip çatar.
  Diğer yandan Oğuz Komutan, Murat’ın yaşama ihtimali ve Narin’e olan aşkı arasında sıkışıp kalmış, kendisiyle büyük bir hesaplaşma yaşarken, duygularının yoğunluğuyla bir anda kendisini Narin’in karşısında buluverir. Kendi gerçeği ve Murat gerçeği arasında gidip gelen Oğuz’un Narin’e söyleyecekleri bu ilişkinin kaderini belirleyecektir.
  Ebru’nun tüm bu olanlar karşısındaki dik, dürüst ve kararlı duruşu tüm bedellerin ona ödetilmesi için yeterli bir sebep olur. Ebru hayatını alt üst edecek olan büyük çığdan habersiz, ayakta durma çabasında direnmektedir.

SEN DE YORUM YAP