Sponsorlu Reklamlar
Karagül 28.Bölüm Fragmanı
Karagül 28.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 12.439 kez izlenmiş.

Karagül 28.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 10 Ocak Cuma akşamı saat 20.15’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 28.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  5 sene önce

  Karagül 28. Bölüm Özeti; Konakta hedefler şaşıyor ve işler iyice karışmaya başlıyor. Ada konuşmak için Ebru’nun odasına gittiğinde onu baygın buluyor ve hayatının en korkulu anlarını yaşıyor.
  Hastanede…ki çaresiz bekleyiş sırasında Baran da kardeşlerine destek olmak için yanlarında kalıyor. Ama; bu destek hiç beklemediği bir şekilde sonuçlanıyor.
  Ebru’nun intihar etmiş olma olasılığı herkesi şok ederken, Kadriye onun asla böyle bir şey yapmayacağından emin. Ebru kendine gelip üzerindeki intihar şüphesini kaldırıyor, ancak bu sefer Narin konaktaki suçlamalarla karşı karşıya kalıyor.
  Herkes Narin’e şüpheli gözlerle bakarken, onun destekçisi hiç beklenmeyen biri oluyor.
  Serdar bu süreçte Ada’ya destek olurken, Özlem delilleri yok etmenin yollarını arıyor.
  Özlem’in planları ayağına dolanıyor ve sıyrıldığını zannederken Kendal tarafından beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalıyor

SEN DE YORUM YAP