Sponsorlu Reklamlar
Karagül 19.Bölüm Fragmanı
Karagül 19.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 9.595 kez izlenmiş.

Karagül 19.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül Yeni Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle 1 Kasım Cuma akşamı 20.15’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 19.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    5 sene önce

    19.bölüm özeti;Kendal oğlu olacağı sevincini yaşarken; Sibel çoktan planını yapmıştır. Ebru Ada’nın Fırat’la aralarındaki yakınlığı yanlış anlamasıyla içinden çıkamayacağı bir duruma girer. Anne kız çok ciddi bir şekilde karşı karşıya kalır. Kendal’ın karşısına hiç de planlarında olmayan sürpriz bir durum çıkar. Sibel kendini konakta bulur; hamileliği konakta bomba etkisi yaratırken; Baran öğrendiği gerçek yüzünden ilk aşkından ayrılmak zorunda kalır. Ayşe her şeyden habersiz kendini suçlarken, Sibel konakta Özlem tehdidiyle karşı karşıyadır. Artık hiçbir şey eski gibi olmayacaktır. Konakta dengeler değişirken, Kasım Sibel’e bir adım daha yaklaşır.

  2. aşime şarkıcı der ki
    5 sene önce

    bu filmi götüren sensin kendal bayılıyorum sana ece uslu hanımefendi harikasınız tebrik ederim bu filmde emeği geçenleri harikasınız..

SEN DE YORUM YAP