Sponsorlu Reklamlar
Karagül 17.Bölüm Fragmanı
Karagül 17.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 6.385 kez izlenmiş.

Karagül 17.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül Yeni Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı 20.15’de FOX TV ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül Son Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    5 sene önce

    17. Bölüm Özeti;Ebru ve Kendal artık birbirlerinin sınırlarını adamakıllı zorlarken Kendal Ebru’nun başını ezmeye kararlıdır. Kendal, Ebru ile hesaplaşırken, Baran astım krizine giren Rüzgar’ı kurtarabilmek için amcası ile karşı karşıya gelir. Kendal, Baran’ın bu ihanetini unutmayacaktır. Baran ve Kendal’ın arasının açılmasından Ebru’yu sorumlu tutan Narin’in Ebru’ya olan düşmanlığı bir kat daha bilenir. Kendal’ın sırrını öğrenen Ada, Ebru’ya söyler. Ebru’nun bu sırrı öğrendikten sonra yapacakları artık Kendal, Kadriye ve konaktaki diğer herkes için gelinen son noktadır. Kendal, bir taraftan da Asım’la birlikte baba ocağına sığınmaya çalışan Emine diğer tarafta karnındaki çocuktan kurtulmaya çalışan Sibel’le uğraşır.

SEN DE YORUM YAP