Sponsorlu Reklamlar
Karagül 16.Bölüm Fragmanı
Karagül 16.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.610 kez izlenmiş.

Karagül 16.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül 16.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle 11 Ekim Cuma akşamı 20.00’de FOX ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 16.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    6 sene önce

    16.bölüm özeti;Kendal’ın tutuklanması konağın içinde bir bomba etkisi yapar. Konaktaki herkes artık Ebru’ya düşman gözüyle bakar. Kadriye, ilk defa Ebru’yla karşı karşıya gelir. Kadriye, Kendal’ın yaptırmadığından emindir. Yangın sonrası Ebru, bambaşka bir kadına dönüşür. Pes etmek yerine iyice bilenir ve Karagül işine girmeye karar verir. Beş kuruş parası yoktur ancak azmi karşısında, iş yapacağı adamların güvenini çoktan kazanmış ama yaptığı ihbar ile Kadriye ile arasındaki ipler iyice gerilmiştir. Fırat, kardeşi ve Ebru arasında sıkışıp kalır ve Ebru bunun farkındadır. O yüzden Fırat’ı kendinden iyice uzaklaştırır. Narin, Ebru yalnızlaştıkta mutlu olur, Baran’ı neredeyse kaybetmek üzere olduğunu öğreneceği o geceye kadar… Kendal yargı süreci devam ederken Recep için “içerde indirin” emrini verir. Ancak Kendal bile başına alacağı kendinden daha büyük belanın farkında değildir. Kendal için artık Ebru, adam akıllı bir tehdittir. Ebru, kaderinin kırılma noktalarından birine doğru yürürken hiçbir şeyden habersizdir

SEN DE YORUM YAP