Sponsorlu Reklamlar
Karagül 14.Bölüm Fragmanı
Karagül 14.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 7.143 kez izlenmiş.

Karagül 14.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül 14.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni bölümüyle 27 Eylül Cuma akşamı 20.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 14.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. seseses der ki
    6 sene önce

    14.bölüm özeti;Baran kendini bekleyen büyük bir şokla karşı karşıya kalır. Amcasının hayatı artık onun ellerindedir. Recep, Melek’i almak için gözü dönmüş bir şekilde konağı basar. Ancak Recep’i konakta başka bir sürpriz beklemektedir. Recep Melek için her şeyi göze almışken Melek Recep’in elini bırakacaktır. Recep’in delil olarak sakladığı telefon ve içindeki görüntüler, artık patlamaya hazır ikinci bir bomba olarak beklemektedir. Konak daha Narin’in intiharının etkilerini sindirememişken yeni bir krizle karşı karşıyadır. Ebru, ayakta kalabilmek için, Murat’tan kendisine kalan bahçesindeki fıstıkları toplatmaya karar verir. Bu konuda kendisine en büyük destekçi olarak yine Fırat’ı bulur. Ancak Ebru artık kendi ayaklarının üzerinde durmak ister ve Fırat’ın yardımlarını reddeder. Fırat ve Ebru’nun arası açılmaktadır. Kendal fıstıkları Ebru’dan almak ister. Ama Ebru başka birisiyle anlaşır. Bunu öğrenen Kendal küplere biner. Kendal, Ebru için tahmin edemeyeceği kadar büyük bir planın peşindedir.

  2. ela der ki
    6 sene önce

    bayiliyorum bu filme ben gurcustanliyim burada her kes izler iy konushamiyorum ama gene neyse seni cok seviyoruz kara gul bizim evde hep izlenir 1 bolumude kacirmayiz

SEN DE YORUM YAP