Sponsorlu Reklamlar
Karagül 13.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
Karagül 13.Bölüm (Yeni Sezon) Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 10.489 kez izlenmiş.

Karagül 13.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül 13.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Karagül yeni sezonun ilk bölümüyle 20 Eylül Cuma akşamı 20.15’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 13.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. seseses der ki
  6 sene önce

  13.bölüm özeti;Narin’in intiharı ile birlikte konağın içinde zaten durulmayan sular başka bir dalga ile yeniden alt üst olur. Ebru’nun Narin’in yazdığı intihar mektubunu bulmuş olması konakta tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Bu durumdan en çok, intihara kendisinin sebep olduğunu düşünen Fırat etkilenir. Bir tarafta gerçeği biliyor olmanın verdiği ağırlıkla Ebru’nun yüzüne nasıl bakacağını bilemezken, diğer yandan öz kardeşinin ölümü bile göze alması, Fırat için çok zor bir dönemin başlangıcıdır. Kadriye ana, Narin için canını dişine takmış koşturan, Narin’e ilk müdahaleyi yaparak hayatını kurtaran Ebru’yu izlerken, vicdanının sesine kulaklarını tıkayamaz ve Kendal’a karşı Ebru’nun yanında yer almayı tercih eder. Bu da Kendal ve Narin’in Ebru’ya olan öfkesini tetikler. Diğer yanda Recep elinde Kendal’ın hayatını bitirecek delilleri Melek’e kavuşabilmek için kullanmaya karar verir. Bu da Recep ve Kendal savaşının başlangıcıdır.

 2. kübra der ki
  6 sene önce

  ayyy çok heycanlandım valla dizi başlasa da heyecanımız biraz dinse bu arada

 3. tugba der ki
  6 sene önce

  sabirsizlikla bekliyorum hemen baslasa yaaa offf

SEN DE YORUM YAP