Sponsorlu Reklamlar
Karagül 10.Bölüm Fragmanı
Karagül 10.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.788 kez izlenmiş.

Karagül 10.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Karagül 10.Bölüm Fragmanı herkesten önce izleyebilmek için bizden ayrılmayınız..

Karagül yeni bölümüyle 31 Mayıs Cuma akşamı 20.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Karagül 10.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. nisa der ki
  5 sene önce

  bu bölüm çok heyecanlı

 2. afra bezgin der ki
  5 sene önce

  Baran’a abilik yakışmış:)

 3. seseses der ki
  5 sene önce

  10. Bölüm Özeti;Narin’in çocuğu olmadığı için tedavi gördüğünü öğrenen Ebru şoke olur. Kadriye’nin konuyla ilgili söylediği şeyler kafasını daha da karıştırır. Ada’yı kurtaran ve kan veren kişinin Baran olduğunu öğrenmek ise Narin’i çileden çıkarır. Üstelik Baran kendisine ilk kez yalan söylemiştir. Recep’in Melek’e ulaşmak için denediği yollar, Kendal’ın daha radikal bir karar vermesine yol açar. Ada ve Maya okula başlarlar, ancak bu hem onlar hem de Baran için zor ve olaylı bir başlangıç olacaktır. Özlem bir yandan Ebru ve Narin arasındaki gerilimi tırmandırırken, diğer yandan Narin’in kısırlık mevzuunun peşine düşer. Ebru bir tartışma sırasında Narin’i en hassas yerinden vurur. Konakta herkes tarafından dışlandığına inanan Narin, son olarak Kendal’la takışır. Düştüğü yalnızlık ve öfkeyle Fırat’a sığınan Narin’i daha büyük bir darbe beklemektedir.

SEN DE YORUM YAP