Sponsorlu Reklamlar
Karagül 1.Bölüm Fragmanı
Karagül 1.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
1 adet yorum yapılmış.
Toplam 10.664 kez izlenmiş.

Karagül 1.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Karagül 1.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Avşar Film tarafından Fox Tv için hazırlanan Karagül dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Özcan Deniz, Özlem Conker, Şerif Sezer ve Mesut Akusta gibi isimler yer almakta.

“Geri gelmen için o kadar dua ettim ki, bunun bir kabus olması için… Babam öldüğünde bile bu kadar korkmamıştım! Ne olur bir başıma bırakma beni! Lütfen geri dön Murat , bizi yalnız bırakma!”
Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle birbaşına kalır.

Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi Karagül ilk bölümüyle 29 Mart Cuma akşamı 20.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Recep der ki
    5 sene önce

    katip rolündeki adil yeşilbağ, gerçekten tam oyuncu olacak birisi tafsiye ederim tüm ajanslara Kendisinden Basrol Oyuncusu Bence Çok İyİ Olur Ajanslar Bu kişiyi Kaybetmeyin…

SEN DE YORUM YAP