Sponsorlu Reklamlar
Kalbim Seni Seçti 23. Bölüm (Final) Fragmanı
Kalbim Seni Seçti 23. Bölüm (Final) Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.336 kez izlenmiş.

Handan hastanede Kaan’ın Aylin’e söylediklerini duyduktan sonra bir süreliğine gitmenin oğulları ile arasını düzeltmek için iyi geleceğine inanmaktadır. Onu kaybetme fikri Ömer’in Aylin ile arasını iyice gerer. Bu sayede Aylin artık Ömer ile evliliği hakkında net bir karar alır. Kaan ve Derin’in arası ise bebeğinde etkisiyle düzelir. Ada ise Emir’in hastanedeki halinden aralarında bir ilişki olması için daha fazla çabalamanın doğru olmadığını anlar. Handan Ömer’in bütün çabalarına rağmen bir süreliğine her şeyi geride bırakmayı seçer. Onun yokluğunda geçen yedi ay ise bazı olayların tamamen değişmesine bazı kararların gözden geçirilmesine sebep olur. Handan’ın dönüşü kendisi oğulları ve Ömer için yeni olayların başlangıcı ve geçmiş ile bir hesaplaşmadır.

Ekranların sevilen dizisi Kalbim Seni Seçti final bölümüyle 28 Kasım Pazartesi akşamı atv ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. filo der ki
  6 sene önce

  oyle bitemez bu dizi sacmalik olur cok guzel bir diziydi bizimicin lutfen bitirmesinler ya bu final cok yanlis zaman bir kez daha dusunun lutfe

 2. nurdan cil der ki
  8 sene önce

  boyle bitemez bu dizi sacmalik olur cok guzel bir diziydi bizimicin lutfen bitirmesinler ya bu final cok yanlis zaman bir kez daha dusunun lutfen:((((

 3. gülüş gülüş der ki
  8 sene önce

  yani ben ne diyeyim 40 yılda bir böyle güzel diziler yapılıyo oda hemen yayından kaldırılıyo şu an ekranda hakkı olmayan bisürü dizi var önce onları kaldırın.sermiyan midyat,ebru cündübeyoğlu,aylin rolündeki(ismini hatırlıyamadım özür)bunlar hakikaten süper sanatçılar ve senaryoda harika neden btiriyorsunuz haksızlık bu…..

SEN DE YORUM YAP