Sponsorlu Reklamlar
Kalbim Seni Seçti 22. Bölüm Fragmanı
Kalbim Seni Seçti 22. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.100 kez izlenmiş.

Aylin ve Handan Derin’e yetişemez. İki anne de yıkılmıştır. Ancak Derin’in kendi isteğiyle bebeği aldırmadığını öğrendiklerinde yeni bir umutla eve koşarlar. Ancak Derin, Kaan’a çok kızgındır. Hamileliğini bildiği halde gelmediğini düşünmektedir. Kaan’ın baba olmaktan koktuğuna inanır. Bu yüzden kaçıp gittiğini düşünür. Aylin ve Handan onu rahatlatmaya çalışırken zaman geçtikçe Kaan için onlar da telaşlanmaya başlarlar.

Emir ise Onur’un teklifini kabul eder. Handan ve diğerleri bu durumu televizyondan öğrenirler. Handan ve Ömer oraya gelir ama oğullarını durdurmak için geç kalırlar. Emir Derin’in hamile olduğunu öğrenir. Aşkını kalbine gömerek Kaan’ın yokluğunda karnındaki çocuğun amcası olarak Derin’e destek olur. Bir yandan da Derin’i yalnız bıraktığı için Kaan’a kızmaktadır.

Handan, Aylin’den Kaan’ın gece de eve gelmediğini öğrenince Ömer ile birlikte Kaan’ın peşine düşerler. Bu süreç Handan ve Ömer’i giderek birbirine yaklaştırır. Handan, Kaan’a Onur’un bir kötülük yapmış olabileceğini düşünür. İkisi Onur’a gittiklerinde Ömer bilmediği bir gerçeği öğrenir. Sonunda Kaan’ın kaçırıldığı haberini alırlar. Handan istenen parayı toparlamak için çabalarken Ömer her an yanındadır. Handan bu zor saatleri Ömer’in desteğiyle atlatır. Ancak parayı toparlamak için Onur’un yardım teklifini kabul etmek zorunda kaldığında Ömer’le aralarında yeni bir gerginlik yaşanır. Herkes Kaan’ı kurtarmaya çalışırken, Aylin de Derin ve bebeğini kurtarma savaşı içindedir.

Kalbim Seni Seçti yepyeni bölümüyle yepyeni gününde 21 Kasım Pazartesi akşamı ATV ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP