Sponsorlu Reklamlar
Kalbim Seni Seçti 15. Bölüm Fragmanı
Kalbim Seni Seçti 15. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 4.163 kez izlenmiş.

Handan, Aylin’le konuşmasının ardından Emir’e yakınlaşmak için bir plan yapar. Ömer’in sağ salim eve dönüşü Aylin’i harekete geçirir. Evden ayrılır. Ancak bu sefer çocuklarını da yanına alır. Aylin çocuklarıyla yeni bir hayat kurabilmek için işe girer. Emir annesinin gündelikçi olarak çalıştığını öğrenir. Handan’ın tam da bu sırada yaptığı iş teklifini, annesine destek olmak için kabul eder. Ancak Handan’ın yanında çalıştığını Aylin’den saklar. Bununla yetinmeyen Handan, okulda da derslere girmeye başlar. Bütün amacı oğluna daha yakın olmaktır.

Handan Emir’i kazanmaya çalışırken hapisten yeni çıkan Kaan’la gittikçe uzaklaştığının farkında değildir. Kaan, hapiste yaşadıklarının etkisiyle hayatıyla ilgili yeni kararlar alır. Mutluluğu için para ve güçten vazgeçer. Soyadının kazandırdığı tüm avantajları geride bırakarak Derin’e evlenme teklif eder. Ömer ise Kaan’ın yeni hayatında daha fazla yer alabilmek için oğluna maddi sorunlarında yardımcı olmaya çalışır. Bu yardım baba oğul arasında yeni bir yakınlaşmaya sebep olur. Aylin, Emir’in Handan’ın yanında çalıştığını öğrenir. Aylin’in aşırı tepkisi Emir’le aralarında tartışmaya sebep olur. Kaan’ın yeni hayatında işler yoluna girerken, hapisten çıkan İzzet ise Kaan’ın peşindedir.

Kalbim Seni Seçti yepyeni bölümüyle 2 Ekim Pazar akşamı atv ekranlarında siz sevenleriyle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. sesesses der ki
  8 sene önce

  arkadaşlar özeti okudum fragmanlarda gördüklerimizin hepsi gerçek ama emirle kaan gerçeği hala bilmiyolar

 2. çikolata der ki
  8 sene önce

  aman allahım gözlerime inanamıyorum kaanla emir karşılıklı zeybek oynuyolar galiba gerçekleri öğrendiler ben her nekadar bazı sahneleri rüya olarak düşünsemde

 3. çikolata der ki
  8 sene önce

  15.bölüm fragmanına bakılırsa emirle kaan herşeyi öğrenmiş gibi tabi seyirciyi yanıltmıyorlarsa bu bölüm güzeldi

SEN DE YORUM YAP