Sponsorlu Reklamlar
İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man) Fragman
İnanılmaz Örümcek Adam (The Amazing Spider Man) Fragman
Fragman: 1
Yorum: 2
İzlenme: 1.551

İnanılmaz Örümcek Adam Fragman yayınlanlanmıştır.. Kaliteli formatta İnanılmaz Örümcek Adam Fragman Türkçe seçenekle sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı “ben kimim?, nereye aitim?” sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy’ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır..

Aşkın (500) Günü filmiyle izlediğimiz Marc Webb’in yönettiği ve önceki Örümcek Adam filmlerinin de senaryo grubunda bulunan Alvin Sargent, Steve Kloves ve James Vanderbilt’in senaryosunu yazdığı filmde Andrew Garfield Peter Parker’ı (Örümcek Adam), Emma Stone Gwen Stacy’i, Rhys Ifans Dr. Connors’ı, Martin Sheen Ben Amca’yı, Sally Field May Hala’yı ve Denis Leary de George Stacy’i canlandırıyor.

Bilindik bir hikayeyi, Peter Parker’ın süper-kahraman olma macerasını bu sefer daha kişisel bir perspektiften anlatacak olan yeni Örümcek Adam, Türkiye’de yazlarında sinemalarda.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. murat kara der ki
    6 sene önce

    her fragmanın içinde reklam videosu var delirmemek elde değil. ve reklamı kapatacak hiçbir işaret yok. bu nasıl iş böle

  2. Yavuz GÜRMAN der ki
    7 sene önce

    Hiç beğenmedim. Bir geriye dönüş filmine hiç gerek yoktu. Oldukça durağan geçen ilk yarı. farklı yorumlanmış bir ilk bölüm. Çok gereksiz bir örümcek adam olmuş.

SEN DE YORUM YAP