Sponsorlu Reklamlar
İnadına Yaşamak 1.Bölüm Fragmanı
İnadına Yaşamak 1.Bölüm Fragmanı
6 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.490 kez izlenmiş.

İnadına Yaşamak 1.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde İnadına Yaşamak Tanıtım Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

İnadına Yaşamak ilk bölümüyle 28 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak. İnadına Yaşamak 1.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Kanal D’nin kadrosunda, Sanem Çelik, Oktay Kaynarca, Murat Ünalmış, Denisse Capezze, Doruk Özermanoğlu, Levent Ülgen, Nilüfer Açıkalın, Pelin Akil, Bülent Polat, Duygu Şarışın, Edip Saner, Açelya Yılhan, Gonca Sarıyıldız, Mahmut Gökgöz, Armağan Oğuz, Kerem Corogil, Alican Albayrak, Koray Ergun, Sedat Kalkavan, Evren Erler, Burak Demir, Taner Cindoruk, Taner Rumeli ve Munis Düşenkalkar’ın yer aldığı, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu Gökhan Zincir’in yazdığı İnadına Yaşamak adlı dizisi, yakında başlıyor.

İnadına Yaşamak’ın konusu ise şöyle:
Çınar 5 yaşında, annesi Asiye, Ali’nin eski karısı; babası Rıdvan, Zeynep’in eski kocasıdır. Asiye ve Rıdvan, karanlık bir olay sonrasında Çınar’ı eski karı ve kocalarına emanet edip çaresizce ortadan kaybolur.
Bu emanet çocuk ile hayatları kesişen Zeynep ve Ali’nin draması başlar. Bir çocuk ve bir büyük aşkın merkezde olduğu, aksiyonun fonda devam ettıği bır ıntıkam hikayesi…
Hiç çocuğu olamayacak kentsoylu bir kadın (Zeynep) ile hayatının bir dönemi hapiste geçmiş, karanlık yollar ile güç kazanmış bir adamın (Ali) kader birliği ederek aile olabilmek üzere, bir araya gelmelerinin öyküsüdür bu…
Ali ve Zeynep; Çınar’ın onlara emanet edilmesiyle başlayan süreçte birbirlerine ve aşka doğru savrulurlar. Yaşadıkları şehirde ve çevrede asla yan yana gelemeyecek iki zıt insanın bir çocuk sebebiyle bir araya gelişleri ve kimi zaman birbirlerinden nefret edip, kimi zaman aşka koşmaları…

Bir çocuğu korumak, onunla aile olmak, en nihayetinde hiç tatmadıkları aşk ıle tanışmak… İşte Zeynep ile Ali’nin yolculuğu böyle başlar.
Türkıye’de boşanmış, yalnız güçlü bir kadın olarak erkeklerin dünyasında Ayakta durma mücadelesi veren Zeynep “anne olamamanın” acısıyla Çınar’a sarılacaktır… Çünkü Zeynep’in hastalığı anne olmasına engeldir..
Tövbe ederek, karanlık dünyasında temiz kalma savaşı veren Ali’nin de hayatına ilk kez aile kavramı girecek, öyle ki Çınar ve Zeynep’i koruyup kollamak için tövbesinden dönecektir. Çünkü Ali’nin ne geçmişi ne de bir ailesi olmuştur…
Bir kadın ve bir erkeğin kendilerini yeniden şekillendirme hikayesi…

Bu öyle bır hikaye ki, ön planda kalbi kırılmış bır kadın ve iki erkeğin aşk çatışması yaşanırken, arka planda büyük bir intikam en acımasız haliyle sürmekte… Tüm bunların ortasında ıse, bir çocuğa duyulan şefkat ve anne-baba olmanın dayanılmaz derinliği hikayeyi insanlaştırmaktadır.

HERKES BİRBİRİNE SEVDALI ASLINDA.
Emir; abi yerine koyup sevdiği Ali’ye…
Ali, yıllarca kadınları hayatının odağına almadan yaşamış olmanın tecrübesizliğiyle Zeynep’e…
Zeynep; hayatında ilk kez kurallarının dışında kalan, tam zıttı karakterde bir erkeğe; yani Ali’ye…
Emir ; kaybettiği eşinin intikamıyla Ali’nin sevdiği kadını elinden almak bahanesiyle Zeynep’e…
Ali; acısını ve çocukluğunu paylaştığı kardeşliği Emir’e…
Zeynep ve ali; onlara aile duygusunu ilk kez yaşatan küçük Çınar’a…
Rıdvan ve Asiye; hayran oldukları eski eşlerine ve oğulları Çınar’a…

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP