Sponsorlu Reklamlar
İksir Fragman
İksir Fragman
Fragman: 1
Yorum: 0
İzlenme: 3.542

İksir filmi fragmanı yayınlanmış ve yüksek görüntü kalitesiyle İksir Fragman sitemizdeki yerini almıştır.. Türkiye’nin ilk gerçek animasyon çizgi filmi olan İksir %100 yerli sermaye, %100 yerli yapım olarak 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyonda olacak..

Filmin başrollerinde Keremcem, Cansu Tosun, Bülent Şakrak, Bülent Çolak, Oğuz Oktay ve Seda Güven gibi isimler yer alıyor.. Ayrıca çizgi karakterlere Yaz Mira Tamöz, Şevket Çoruh, Fatih Özkul ve Sungun Babacan gibi isimler sesleriyle hayat veriyor..

Kerem ünlü bir rock yıldızıdır. Ailesini genç yaşta kaybetmesinden dolayı kız kardeşi Buse ile birlikte, ona dedesi bakmıştır. Dedeleri, hayvanlar üzerinde çeşitli deneyler yapan bir bilim adamıdır. Bir gün hayvanlarla konuşmaya ve onlara hükmetmeye yarayan bir iksir yapar. Ancak şeytani güçlerine eline geçmemesi için buluşunu herkesten saklar, yardımcısı Ökkeş hariç. Geçinemeyen iki kardeşi ayırıp Buse ve Puspus’u kaçıran Ökkeş, iksiri ele geçirerek dünyanın hakimi olmak istemektedir..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP