Sponsorlu Reklamlar
Huzur Sokağı 4.Bölüm Fragmanı
Huzur Sokağı 4.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.185 kez izlenmiş.

Huzur Sokağı 4.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Huzur Sokağı 4.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Feyza’nın büyük uğraşlarla Bilal’in dikkatini çekme girişimleri, Leyla’nın bir planıyla alt üst olur. Feyza’ya ilişkin duygularını henüz saklı tutan ve bu konuda çok kararsız olan Bilal, Leyla’nın oyunuyla, Feyza’yı bir partide Selim’le samimi şekilde görür ve iyice geriye çekilir.

Bilal’in etrafında dönmeye başlayan Feyza, Huzur Sokağı ahalisinin huzurunu kaçırmaya devam ediyor. Feyza’ya en büyük tepkiyi gösteren Saadet, Bilal cephesinde de bardağı taşıran bir kavgaya daha imza atar. Peki, buna Bilal’in tepkisi ne olur?

Bilal’e duyduğu aşkla içten içe yanan Şükran ise annesi Saadet ile Kevser’in yönlendirmesi sonucu Bilal ile yüzleşmeye karar verir. Şükran için bir trajediye dönüşen bu yüzleşme içindeki aşk alevini daha da körükleyecek. Bu arada Necmettin, Emel’in sık sık ortadan kaybolmasından oldukça huzursuzdur. Kerim ile ilişkisini sürdüren Emel, bu sadakatsizliğe tanık olan Ayşe’nin konuşacağı korkusuyla diken üstündedir.

Fabrika bahçesinde oynarken, atık suların aktığı dereye düşen ve zehirlenen Yusuf’un durumu ise herkesi çıkmaza sokar.

Kutsi, Selin Demiratar, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil’in de bulunduğu dev oyuncu kadrosuyla Huzur Sokağı dördüncü bölümü 28 Eylül Cuma saat 20.00’de atv ekranlarında.

Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı romanından uyarlanan Huzur Sokağı üçüncü bölümüyle rayting listesinde açık ara farkla gün birincisi olmuştu. Huzur Sokağı’nı sakın kaçırmayın.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. mısraaaa der ki
  6 sene önce

  çokkk güzelll birrr diziii severekk izliyorummm bilal – feyzaaa:)

  • ferizat der ki
   6 sene önce

   bencede çok güzel bir dizi her hafta beyenerek izliyorum…

SEN DE YORUM YAP