Sponsorlu Reklamlar
Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı
Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.712 kez izlenmiş.

Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı herkesten önce izleyebilmek için bizden ayrılmayınız..

Huzur Sokağı yeni bölümüyle 17 Mayıs Cuma akşamı 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşacak. Huzur Sokağı 35.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Feybil der ki
  5 sene önce

  Arkadaşlar bölm özeti:Necati şükrana karşı olan duygularını açıklamak içn uğraşırken yazdığı mektup saadetin eline geçer. Hacer ve saadetin arasındaki gerilim ise Hacer’in Almanya’dan gelen eski erkek arkadaşı yüzünden daha da tırmanır. Bu arada Feyzayı ingiltereye götürecek olan uçak kalkmıştır.birbirlerinden habersiz havalimanında olan Zeynep ve Bilal üzgün bir şekilde oradan ayrılırlar. Bilal hayatta en sevdiği insanın gidişi yüzünden kendisini suçlarken feyzanın yıllar sonra ortaya çıkan annesi Zeynep bunun hesabını necmettine çok sert bir şekilde sorar. Feyzanın gidişinden memnun olan tek kişi selimdir. Ancak herkes gibi onu da büyük bir sürpriz beklemektedir.

 2. AYŞE ŞEKER der ki
  5 sene önce

  bencede roman daki gibi ayrılmasınlar renk katacaksanız bence birleşsinler

 3. eDaNuR der ki
  5 sene önce

  ayyy çok merak ediyorum nolucak her dizi de yeni değiklikler oldu sezon finali giricekmiş gibi

 4. merve' der ki
  5 sene önce

  Ben artık feyzayla bilalin barışmasını istiyorum yeter artık bilal gurur yapmasınn ve barışsın yönetmen duy sesimi yoksa kimse seyretmez diziyi benden söylemesi

 5. sıla polat der ki
  5 sene önce

  çok güzel bir dizi inşallah Feyza ve Bilal ayrılmaz…

SEN DE YORUM YAP