Sponsorlu Reklamlar
Huzur Sokağı 31.Bölüm Fragmanı
Huzur Sokağı 31.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.435 kez izlenmiş.

Huzur Sokağı 31.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. Kaliteli formatta Huzur Sokağı 31.Bölüm Fragmanı herkesten önce izleyebilmek için bizden ayrılmayınız..

Huzur Sokağı yeni bölümüyle 19 Nisan Cuma akşamı 20.00’de ATV ekranlarında sizlerle buluşacak. Huzur Sokağı 31.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Derin Ilgınoğlu der ki
  6 sene önce

  Arkadaşlar 27. Bölüm fragmanları izlenme rekoru kırmış. Bu da demek ki biraz dram istiyoruz ve Bilal ve Feyza aşkı için endişeleniyoruz. Fakat ben bu bölümün fotolarına baktım. Feyza ile Bilal fragmanda gördüğümüz gibi kavga ediyorlar. Fotoda ise Feyza ağlıyor ve elinde bişi var. Bu da demek oluyor ki bence bu söz atılacak bu bölümde.

  Ayrıca dikkat ettim benden başka kimse yorum yazmamış neden ??? :))

 2. Derin Ilgınoğlu der ki
  6 sene önce

  Bence bölüm özeti:Başta ailesi olmak üzere kimse Feyza haricinde Bilal e inanmayacak en azından zamanla inançlarını kaybedeceklerdir. Bilal hapse girmek zorundadır. Selim ise bu süreçte Feyza ya moral verip gözüne girmeye çalışırken öte yandan Emel ile hain bir plan hazırlayacaklardır. Rezzan ise Abi’sinin hapse girmesinin tek bir nedeni olduğunu düşünmektedir. O kişi ise Feyza dır.

  Fena Bi Özet Olmamış Dimi??? :)))

SEN DE YORUM YAP