Sponsorlu Reklamlar
Huzur Sokağı 2.Bölüm Fragmanı
Huzur Sokağı 2.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 5.040 kez izlenmiş.

Huzur Sokağı 2.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Huzur Sokağı 2.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir..

Feyza ile giriştiği iddiadan yenildiğini düşünen Leyla, arabasının anahtarını, Feyza ile Bilal’in oturduğu masanın ortasına fırlatır. Neye uğradığını şaşıran Feyza bu durumu Bilal’e nasıl izah edecektir?

Bilal’in Feyza’ya karşı ilgili olduğunu gören Leyla, iyice kıskançlık krizine girer. Bilal’in en yakın arkadaşı Merve’den, Bilal ile Şükran’a ilişkin bilgiler alan Leyla, bu bilgileri Feyza’yı vurmak için kullanır.

Bilal’le ilgili daha fazla şey öğrenmek isteyen Feyza, onun yaşam alanlarına girmeye başlar. Arkadaşlarının “aşık mı oldun?” sorularını cevapsız bırakan Feyza, iddia üzerine çıktığı bu yolculukta nereye varacak?

Huzur Sokağı sakinleri arasındaki gerginlik de Feyza’nın ortaya çıkması üzerine artar. Tek isteği kızının mutluluğu olan Saadet, Bilal’in etrafında dolaşan birini görünce adeta çıldırır.

Kevser’e bir an önce Bilal ile konuşmasını öğütleyen Saadet’in ısrarlı tavrı herkesi etkileyecek büyük bir yanlış anlaşılmaya yol açar.

Bilal ve ailesi Şükran’ı istemeye gelecekler mi?
Kevser ve Bilal ile küs olan Saadet, ailesinin ve komşularının ısrarı ile Bayram gün hem barışmaya hem de bayramlaşmaya gidince neyle karşılaşır?

Bu arada Feyza’nın evinde de kazan kaynıyordur. Feyza’nın dadısı Ayşe Hatun, evin hanımı Emel’i, Şahmaran Kimya’nın müdürü Kerim Bey ile yakalar. Ayşe Hatun bu sırla nasıl yaşayacak, ne kadar dayanacak?
İlk bölümünde sosyal medyada en çok konuşulan dizi olan, aldığı yüksek raytingle bir hafta boyunca konuşulan Huzur Sokağı’nın ikinci bölümü de aynı heyecanı yaratmaya geliyor.

Kutsi, Selin Demiratar, Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil’in de bulunduğu dev oyuncu kadrosuyla Huzur Sokağı ikinci bölümü 14 Eylül Cuma saat 20.00’de atv ekranlarında.
Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı romanından uyarlanan Huzur Sokağı’nı sakın kaçırmayın.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. tugce cetinler der ki
    5 sene önce

    acikcasi nereden basliyacadimi bilmiyorum bu dizi tekkelimeyle güzel birdizi huzur sokagi herkeze tavsiye ederim

  2. tugba der ki
    6 sene önce

    Acikcasi nereden baslaycagimi bilmiyorum, bu dizi tek kelimeyle ‘mukemmel’. Birinci bolumu izledim ve bayildim, ikinci bolumun ciktigini gordugum de ne yalan soyleyim nerdeyse aglayacaktim.. cok guzel bir konusu var, kim dusunduyse ona tesekkur etmek istiyorum. Farki bir konu, harika oyuncular:) bu diziyi herkesin izlemesini tavsiye ediyorum:)

SEN DE YORUM YAP