Sponsorlu Reklamlar
Herşeye Rağmen 2. Bölüm Fragmanı
Herşeye Rağmen 2. Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 462 kez izlenmiş.

Babasının suçsuzluğunu ispatlama peşindeki Memet, gizlice Belediye Başkanı Tahsin’in çiftliğine girer. Burada ardiyeden odunluğa açılan gizli bir giriş bulur. Babasının dava dosyası ile Hakim Mümtaz Bey’le yüzleşmek için evine giden genç adam, babasının yeteri derecede tetkik yapılmadan suçlandığını ve başka birinin katil olabileceğini söyler. Verdiği kararın arkasında durmasına rağmen Memet’in söyledikleri ve sunduğu deliller Mümtaz Bey’i sarsar. Tahsin Bey, Memet’i şehri terk etmesi konusunda uyarır.

Tayin olduğu okula giden Zeliha gördüğü manzara karşısında şok olur. Okulun eksiklerini gidermek için çarşı esnafından para toplamaya çalışan Zeliha’nın imdadına hiç beklemediği bir isim yetişir.

Zeliha, Memet ve Leyla’yı yemeğe davet eder. Memet’le aynı ortamda olmak istemeyen Leyla bu teklife sıcak bakmaz ve dadısı Nigar’ı Zeliha’yı yalnız bırakmaması için ikna eder. Fakat merakına yenilince yemeğe gitmeye karar verir. Ama aynı gece Zeliha’nın evine herkesi şaşırtacak başka bir misafir daha gelir.

Leyla sonunda babasını yıllar önce bıçaklayarak sakat bırakan kişinin Memet olduğunu ve Memet’in babasının idam cezası veren kişinin de babası olduğunu öğrenir. Bu arada şehirde Demokrat Partini temelleri atılmaktadır. Şehre Demokrat Parti’nin önemli bir ismi; Fuat Köprülü gelir ve Nusret’e vekillik teklifinde bulunur.

Her Şeye Rağmen 2. bölümüyle 21 Mart Pazartesi akşamı ATV ekranlarında olacak..

Fragman 1:

Fragman 2:

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP