Sponsorlu Reklamlar
Hayatımın Rolü 2.Bölüm Fragmanı
Hayatımın Rolü 2.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.201 kez izlenmiş.

Hayatımın Rolü 2.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır.. Kaliteli formatta Hayatımın Rolü 2.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir.. İyi seyirler dileriz..

Müşfik, kadın sesiyle telefonda konuşurken annesi Bedia’a yakalanınca oyun için hazırlandığını söyler. Bedia, oğlunun davranışlarından şüphelense de Ela’dan ayrıldığı için depresyonda olduğunu düşünür. Müşfik, dadı Yaşar olarak ilk iş günü olduğu için oldukça heyecanlıdır. Tiraje ile birlikte hazırlıklarını yapan ve tüm detayların üzerinden bir kez daha geçen Müşfik artık hayatının rolü için hazırdır. Haftanın altı günü Dadı Yaşar olarak çocukların yanında yatılı kalmak zorunda olan Müşfik, annesi ve kardeşine bir yıl sürecek bir oyun için turneye çıkacağı yalanını söylemek zorunda kalır. Sabah erkenden gelerek daha ilk günden Ela’nın gözüne girmeyi başaran Yaşar, evin temizliğini ve yemeklerini de yaparak iyi bir iş ortaya çıkarır. Ecenaz’ın dışında Can ve Amelya ile de tanışan Yaşar, kısa sürede onların da sevgisini kazanır. Her şey yolunda giderken Ecenaz’ın, Yaşar’la tanıştırmak için babasıyla bilgisayardan görüntülü konuşma yapmak istemesi üzerine Müşfik ne yapacağını şaşırır.

Hayatımın Rolü yepyeni bölümüyle 16 Temmuz Pazartesi akşamı STAR ekranlarında sizlerle buluşacak..

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP