Sponsorlu Reklamlar
Harem 31.Bölüm Fragmanı (10 Haziran)
Harem 31.Bölüm Fragmanı (10 Haziran)
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.981 kez izlenmiş.

Harem 31.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Harem 31.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Harem yeni bölümüyle yeni günde 10 Haziran Pazartesi akşamı 20.45’de Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. Harem 31.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Abide Sultan hamiledir. Bu haberi Sultan Küçük Esat’a söyler. Küçük Esat mutluluktan ne yapacağını şaşırmıştır ve tüm saray çalışanlarına zam yapar. Abide Sultan hamile olduğunun haberini abisi Ulan Bator’a da söylemek için onunla gizlice buluşur. Onları takip eden Bihter, ne konuştuklarını duyamaz ve bir plan yapıp ne olduğunu öğrenmeye karar verir. Babayın Kemiği kılığına girerek Kırım Kongo sarayına giren Bihter, Abide Sultan’ın Ulan Bator’un kız kardeşi olduğunu öğrenir ve bunu Küçük Esat’a söylemek için hemen Basur sarayına koşar.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP