Sponsorlu Reklamlar
Harem 21.Bölüm Fragmanı
Harem 21.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 2.440 kez izlenmiş.

Harem 21.Bölüm Fragmanı yayınlanmıştır. Kaliteli formatta Harem 21.Bölüm Fragmanı birden fazla versiyon halinde sitemizdeki yerini almıştır..

Harem yeni bölümüyle 22 Şubat Cuma 20.30’da Fox ekranlarında sizlerle buluşacak. İyi seyirler dileriz..

Sultan Küçük Esat’ın ağrıyan dişine çare olmak için tüm saray seferber olmuştur. Dişçiden korkan ve bunu belli etmemeye çalışan Küçük Esat’a yapılan hiçbir şey fayda etmez. Çaresiz dişçiye görünmeyi kabul eden Sultan’a dişçi ayarlayan Çıngıraklı, Zehire ve Mozaikli’nin yaptığı planla Esat’a dişçi vasıtasıyla suikast hazırlayacaklardır. Ulan Bator Basur’a olan borçlarını ödeyemediği için aklına bir fikir gelir. Kendisini çok hasta olarak gösterir ve Sultan Küçük Esat’ı kendisini ziyaret etmesi ve borçlarını silmesi için sarayına davet eder. Mürebbiye Bihter, Küçük Esat ve Abide’nin birlikte vakit geçirmesini engellemek için Esat’ın kızlarına korku dolu masallar anlatıp kızların aklına girer.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP