Sponsorlu Reklamlar
Gurbette Aşk 9.Bölüm Fragmanı
Gurbette Aşk 9.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 862 kez izlenmiş.

Gurbette Aşk 9.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Gurbette Aşk yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Gurbette Aşk yeni bölümüyle 21 Ocak Salı akşamı saat 22.55’de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Gurbette Aşk 9.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Gurbette Aşk 9.Bölüm Konusu:
Nina’nın Alman olduğunu öğrendikten sonra Osman ve Nina’ya yardım eden Şafak, Nina için bir sahte hala ve enişte bulur. Artık geriye sadece onlara oynayacakları rolleri ezberletip Türkoğlu ailesiyle tanıştırmak kalmıştır.
Faruk’u Asiye’nin gözünden düşürmek için planlar yapan Hayri bu kez oldukça ilginç bir yol bulur. Faruk’u sadece Asiye’ye değil tüm mahalleye rezil edecektir.

Şafak, klip çekme sözü verdiği yeğeni Mehmet’e yani diğer adıyla rapstar Alkan’a klip çekecek bir mekan arar. Mehmet’in ısrarlarıyla klibin dönercide çekilmesine karar verilir. Gel gelelim bu durumu Salih’ten gizlemek ve mahallenin ortasında çaktırmadan klip çekmek hiç de kolay olmayacaktır.

Diğer yandan Salih, Thomas’ın sırtında gördüğü gamalı haç dövmesi hakkında bir türlü Thomas ile konuşamaz. Gözü Gerta’dan başkasını görmeyen Thomas ise Salih ustanın kendisine soğuk ve mesafeli davrandığını neden sonra anlayacaktır.

Bu arada, Gerta’nın eski sevgilisi Martel mahalleye gelecek ve herkesi korkutacak bir duruma neden olacaktır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP