Sponsorlu Reklamlar
Gurbette Aşk 6.Bölüm Fragmanı
Gurbette Aşk 6.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.578 kez izlenmiş.

Gurbette Aşk 6.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Gurbette Aşk yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Gurbette Aşk yeni bölümüyle 24 Aralık Salı akşamı saat 22.55’de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Gurbette Aşk 6.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Gurbette Aşk 6.Bölüm Konusu:
Osman (Gökhan Alkan) ve Nina (Müge Boz), Salih’in (Cezmi Baskın) ısrarları karşısında çaresiz kalmışlar ve onlara Nina’nın akrabaları olarak tanıtacakları bir hala ve enişte bulma çabasına girişmişlerdir. Öte yandan ikili kuzen Şafak’ın, Nina’nın Türk olmadığını öğrenmiş olmasından habersizdir ve Şafak’ın başlarına açabileceği sorunları hesaplamamıştır.

Bu arada Mehmet’in (Sina Özer), arkadaşlarıyla çekip internette paylaştığı klip bir salgın gibi hızla yayılmaktadır. Naciye (Derya Beşerler), Mehmet’in şarkısını çok beğenmiştir. Gelgelelim Mehmet şarkıdaki kişinin kendisi olduğunu açıklayamadığı için bu durum karşısında ne yapacağını bilememektedir.

Kaçak Cemal (Erdem Baş), kostümlü ilan dağıtma işine devam ederken tehlikeli durumlarla karşılaşacaktır. Hayri’nin (Kaan Yılmaz), Asiye (Bihter Dinçel) için hazırladığı sürprizi Faruk (Kerem Fırtına) yine bozacaktır. Helga (Wilma Elles) ise Hans’ın (Serhat Özcan) sakladığı zarfı bulabilmek için Saniye’nin (Zuhal Yalçın) kapısını çalar…

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP