Sponsorlu Reklamlar
Gurbette Aşk 10.Bölüm Fragmanı
Gurbette Aşk 10.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
0 adet yorum yapılmış.
Toplam 1.020 kez izlenmiş.

Gurbette Aşk 10.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Gurbette Aşk yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Gurbette Aşk yeni bölümüyle 28 Ocak Salı akşamı saat 22.55’de TRT 1 ekranlarında sizlerle buluşacak. Gurbette Aşk 10.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Thomas, Gertha ve Helga’nın başının dertte olduğunu düşünerek evlerine girer. Evde eli silahlı Martelle karşılaştığında Gertha için hayatını ortaya koymaktan çekinmez.

Nina’nın sahte hala ve eniştesi Türkoğlu ailesine gelmişlerdir. Her şey yolunda giderken, hiç kimsenin ummadığı aksilikler olur. Nina ve Osman çok zor durumlarda kalır. Çünkü Osman’ın annesi Saniye, Nina’nın halası zannettiği kadından ve sahte eşinden kuşkulanmıştır.

Diğer yandan rapstar Alkan’ın aslında Mehmet olduğunu bilmeyen Naciye, Alkan ile buluşmayı kabul eder. Ünlü biriyle tanışacağı için çok şanslı olduğunu düşünen Naciye’nin şanssızlık yakasını bırakmaz.

Faruk ve Hayri, Asiye için birbirleriyle kapışırken hiç beklenmedik bir şey olur ve Saniye’nin çok eskiden tanıdığı bir aile Asiye’ye görücü olarak gelir. Asiye hiç istemediği bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Hayri, Faruk’a Asiye’nin bir başkası ile evlenmemesi için işbirliği teklif eder. Gelgelelim ummadığı bir yanıtla karşılaşacaktır.

Eklenme Tarihi:
1 ADET YORUM YAPILMIŞ
  1. Admin der ki
    1 dakika önce

    Sayın kullanıcılarımız merhaba, Bu fragman için daha önce herhangi bir yorum yapılmamış! İlk yorumun sahibi olmak istermisiniz? Hemen alt kısımdan yorumunuzu paylaşabilirsiniz!

SEN DE YORUM YAP