Sponsorlu Reklamlar
Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı
Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
5 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.273 kez izlenmiş.

Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 27 Ağustos Salı akşamı 20.00’de Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak. Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
5 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. dilek der ki
  5 sene önce

  bence kerem in zeynep e ben senden çok dediği bölümde özür dilediğini sölicek sevdiğini değil

 2. zeynep der ki
  5 sene önce

  bence salih zeynepe her seyi anlatdi zeynepte bunu duyunca cok sinirlenir ve kereme bir oyun oynamaya karar verir

 3. seseses der ki
  5 sene önce

  9.bölüm özeti;Kerem, Melis’e inanmaz ve onu, Zeynep’i denize itmekle suçlar. Geldikleri yolu geri dönerek gecenin karanlığında Zeynep’i ararlar. Ancak aramaları sonuç vermez. Zeynep koca denizde kaybolmuştur. Öte yandan Cem ile kutlama yemeğine çıkan Tülin’i ise kötü bir sürpriz beklemektedir. Her şeyi öğrenen Demet ise Cihan’ı konuşmak için çağırır. İkili tam konuşurken Cihan’a kötü haber telefonla gelir. Zeynep’i bir türlü bulamayan Kerem, Barış’ı arar. Zeynep’i arama çalışmalarına Barış da katılır. Hastaneler başta olmak üzere her yeri baştan aşağı tararlar. Barış 24 saat içinde bulamazlarsa ailesine haber vermeleri gerektiğini söyler. Fakat Kerem kararlıdır ne pahasına olursa olsun Zeynep’i bulacaktır. Zaman kazanmak için de Yağmur’dan destek alır. Yağmur, Zeynep’in annesini arayarak bu gece onlarda kalacaklarını söyler. Kerem tarafından yemediği fırça kalmayan Melis, eve döner ancak orada da onu başka can sıkıcı bir gelişme beklemektedir. Demet, Jale’yi tedavi olması konusunda en azından denemeye doktoru ile ikna etmeye çalışır. Arama çalışmaları sırasında ise bir denizde boğulan bir kızın cesedinin karaya vurduğu haberi gelir. Çılgına dönen Kerem cesedi görmek için uğraşırken herkes onun hala izini bulamadıkları Zeynep olmaması için dua eder.

  • yay der ki
   5 sene önce

   bencede

 4. su der ki
  5 sene önce

  ya zeynebe ne oldu hemen ikinci fragman gelsin ya

SEN DE YORUM YAP