Sponsorlu Reklamlar
Güneşi Beklerken 29.Bölüm Fragmanı
Güneşi Beklerken 29.Bölüm Fragmanı
1 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 14.289 kez izlenmiş.

Güneşi Beklerken 29.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı sitemizdeki yerini almıştır.

Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 19 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak. Güneşi Beklerken 29.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. gb fani der ki
  5 sene önce

  bence zenep melis onum kardesi oldugunu duyicak yada annesinin keremle kousdugunu duicak uff ya gine zeyker biti

 2. seseses der ki
  5 sene önce

  29.bölüm özeti;
  Zeynep’ten vazgeçmek istemeyen Kerem’in önüne, hiç beklemediği yeni bir engel çıkıyor.

  Kerem’in kendini aldattığına emin olan Melis, sonunda aradığı şüpheliyi bulmuştur. Dilan’ın yardımı ile şüphelendiği kişiye bunun bedelini ödetir. Ancak Melis’in kestiği ceza, başına hiç ummadığı büyüklükte bir dert açar.

  Gece ansızın kapıları çalınan Cihan ve Tülin, kızları adına hesap vermek zorunda kalırlar. Cihan, Melis’in Kerem’i bu kadar, hatta takıntılı derecede sevmesi karşısında bir takım önlemler almak zorunda kalır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Kerem de, daha fazla uzatmadan Melis ile yolları ayırmaya karar vermiştir. Cihan’dan Kerem’in her şeyi bildiğini öğrenen Demet, Kerem’i karşısına alır ve ondan Zeynep’in peşini bırakmasını ister. Kerem ile buluşmayı bekleyen Zeynep, karşısında Barış’ı bulur. Barış’ın tavrı Zeynep’i çok üzer. Begüm ile beraber gittikleri kafede Barış, saldırıya uğrar. Bunu duyan Kerem, Barış’a yapılanların bedelini ödetmeye kararlıdır.

  Aramalarına bir türlü cevap vermeyen Kerem’in, kendisine neden uzak davrandığını anlayamayan Zeynep, evde duymaması gereken bir sohbete kulak misafiri olur. Duyduğu sır onu çılgına çevirir. Her taraftan kendini köşeye sıkışmış hisseden Kerem, bir karar verir.

  • Hazal yilmaz der ki
   5 sene önce

   Hayir ya, zeyker bitmesin luften. Sizi cok seviyorum zeker<3

SEN DE YORUM YAP