Sponsorlu Reklamlar
Güneşi Beklerken 19.Bölüm Fragmanı
Güneşi Beklerken 19.Bölüm Fragmanı
2 adet fragman bulunuyor.
4 adet yorum yapılmış.
Toplam 15.207 kez izlenmiş.

Güneşi Beklerken 19.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Güneşi Beklerken Yeni Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 10 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de KANAL D ekranlarında sizlerle buluşacak. Güneşi Beklerken 19.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz..

Eklenme Tarihi:
4 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. yeşim alkan der ki
  5 sene önce

  yok daha neler iyice saçmaladınız artık cihan hocanın sessiz kalmasıda iyice bitirdi…

 2. seseses der ki
  5 sene önce

  Kerem, büyük bir tehlikenin içinde

  Zeynep’e yardımcı olmak isteyen Kerem, büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalıyor.

  Sayer Koleji’nde büyük sevinç yaşanır. Okul takımı, Kerem sayesinde maçı kazanmış, ezeli rakip Aksel’e dersi verilmiştir. Ancak bu mutluluk Demet’in gözaltına alınma haberi ile gölgelenir. Demet, başka gören olmadığı için Cem’in şüpheli ölümünün sanığı olarak tutuklanır. Gerçeği söylemekten korkan Tülin, büyük vicdan azabı içindedir.

  Cihan Hoca ise Barış’ın yaralanmasındaki gerçeğin peşindedir. Barış’ı, gerçeği anlatmazlarsa, olayı polise intikal ettirmekle tehdit eder.

  Demet zor durumdadır, mahkeme için adli tıp raporu beklenmektedir. Bu süre içerisinde Zeynep, Cihan Hoca’nın evinde kalır. Melis buna tepki gösterirken, Tülin’in hiç sorun çıkartmaması dikkat çeker.

  Zeynep’in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem’in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.

  Cem’in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet’in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan’a o gün yaşananları itiraf eder.

  Melis ile Zeynep’in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep’e karşı yumuşar.

  Cihan, hem Demet’i hem de Tülin’i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep’in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem’den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır.

  Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem’in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet’i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

 3. nazli aliyeva der ki
  5 sene önce

  kerem cok guzel

 4. irem zeren der ki
  5 sene önce

  fragmanların ikisini de çok beğendim.İzlemenizi tavsiye ederim…

SEN DE YORUM YAP