Sponsorlu Reklamlar
Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı
Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı
3 adet fragman bulunuyor.
2 adet yorum yapılmış.
Toplam 16.078 kez izlenmiş.

Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır…

Güneşi Beklerken yeni bölümüyle 29 Eylül Pazar akşamı 20.00’de Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak. Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
2 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. yeşim alkan der ki
  5 sene önce

  yuh yani artık şu babalık meselesi kapansın ya öğrensin yada izlemicem.

 2. seseses der ki
  5 sene önce

  14.bölüm özeti;Kerem ile Zeynep okulun deposunda kilitli kalıyor

  Kerem her ne kadar Zeynep’ten kaçmaya çalışsa da bunu başaramıyor ve ikili okulun deposunda kilitli kalıyor.

  Demet ile Zeynep’in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Cihan’ın davranışlarındaki bu değişiklik Zeynep’e garip gelir. Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

  Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem’e destek olmak isteyen Can, ona; Barış’a, Zeynep’e aşık olduğunu itiraf etmesi konusunda baskı yapar. Kerem’e inat Barış ise, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca’nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem’den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder. Barış’a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep’in istediklerini almakla meşgul olur. Kan aldırmaktan korkan Zeynep’e Cihan destek olur. Hatta o da aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmediği gibi gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Kerem, Zeynep’ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader onları bir araya getirmektedir. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır.

  Cihan’ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde onun DNA testi yaptırdığını öğrenir.

  Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.

SEN DE YORUM YAP