Sponsorlu Reklamlar
Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı
Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı
4 adet fragman bulunuyor.
3 adet yorum yapılmış.
Toplam 19.132 kez izlenmiş.

Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı konusu sitemize eklenmiştir. HD görüntü kalitesinde Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı sitemizdeki yerini almıştır..

Güneşi Beklerken yeni bölümüyle yeni gününde 22 Eylül Pazar akşamı 20.00’de Kanal D ekranlarında sizlerle buluşacak. Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı sitemize eklenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Eklenme Tarihi:
3 ADET YORUM YAPILMIŞ
 1. Shakhla Musajeva der ki
  5 sene önce

  Cok guzal bir film

 2. kadife der ki
  5 sene önce

  allahim yaaa cok tatlilar cok güzel cok heycanliyim

 3. seseses der ki
  5 sene önce

  13.bölüm özeti;Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir. Demet ile Zeynep’in arası da çok gergindir. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişmiştir. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderilir. Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuşur. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem’dir. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verir. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezerler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşatır. Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmaz ve ısrarla arar. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj gelir. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını arar. Cihan, Demet’e; Zeynep’in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gider. Zeynep’in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaşır.

SEN DE YORUM YAP